O NAS

Witamy na naszej stronie.

Początki funkcjonowania firmy ­USŁUGI STOLARSKIE JERZY TUBEK­ sięgają 1998 roku. Już blisko ­16- letnie działanie firmy ­ w środowisku rynkowym przyczyniło się do rozwoju oferty produktowej jak również poszerzeniu obszaru działania. Z wielką przyjemnością zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą z województwa podkarpackiego oraz małopolskiego.

Nasza firma głównie specjalizuje się indywidualnym podejściem do klienta oraz jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającemu projektowi.

Park maszyn w naszym zakładzie gwarantuje profesjonalną obróbkę drewna oraz wykonane przez nas produkty są wykończone w wysokiej jakości. Doświadczenie pracowników oraz właściciela pozwoli Państwu cieszyć się szybkim i sprawnym montażem.

Zajmujemy się głównie obróbką drewna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i galerią wykonanych prac.


Oferta naszej firmy nastawiona jest na indywidualne potrzeby Klienta dlatego jesteśmy wstanie zagwarantować wykonanie naszych produktów zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagającej osobie. Korzystamy tylko i wyłącznie z porządnego materiału drzewnego co daje solidność oraz estetyczny wygląd wykonania. Oczywiście doradzamy jaki materiał jest najbardziej dostosowany do potrzeb Klienta.

W palecie naszej oferty znajdują się:

- Schody drewniane
- Balustrady drewniane
- Meble stylizowane
- Renowacja zabytkowych mebli
- Oraz nietypowe elementy toczone

Nasz zakład zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel, znający się na swojej pracy co również gwarantuje jakość i trwałość naszym produktom stolarskim.

Przed przystąpieniem do realizacji produktu umawiamy się z klientem na wizję lokalną jak i dokładne pomiary. W trakcie spotkania rozmawiamy oraz przede wszystkim doradzamy sposób wykonania oraz materiał ,który najlepiej nada się do danej realizacji co daje pewność naszemu Klientowi ,że wykonanie usługi jak i dany produkt stolarski spełni wszystkie oczekiwania Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.